OFERTA


  • Fotografia okolicznościowa:

Ślub i wesele, urodziny, chrzciny, pogrzeby i inne uroczystości rodzinne. Imprezy szkolne: połowinki i studniówki. W trakcie pracy w żaden sposób nie ingeruję w przebieg uroczystości, wszelkie warunki i potrzeby uzgadniam przed rozpoczęciem pracy. Dokumentuję wydarzenie „wyszukując” najciekawsze momenty i ujęcia. Efektem jest rozbudowany fotoreportaż złożony z wysokiej jakości zdjęć.

  • Indywidualne sesje fotograficzne:

Indywidualne sesje zdjęciowe pojedyncze, rodzinne, fotografia plenerowa dzieci.

  • Fotografia reklamowa:

Fotografia produktów, rzeczy lub miejsc do katalogów, tworzenie zdjęć reklamowych pod potrzeby klienta. Możliwe jest oświetlenie aranżacji „u Klienta”. Wykonam zdjęcia od makro (biżuteria, detale itp.) do bardzo dużych obiektów które trzeba sfotografować w zastanej lokalizacji (maszyny, zamontowane urządzenia, wnętrza itp.)

  • Reportaż:

Wykonam zdjęcia z eventów, spotkań integracyjnych czy spotkań oficjalnych. Zdjęcia takie mogą być później użyte jako materiały PR dla mediów lub jako dokumentacja działalności do portfolio

  • Postprodukcja:

Wszystkie zdjęcia które finalnie trafiają do Klienta są poddane postprodukcji polegającej na kadrowaniu, korekcji tonalnej i kolorystycznej. Na życzenie możliwa jest „mocniejsza” ingerencja, szczególnie w przypadku zdjęć reklamowych i wizualizacji prototypów.

  • Galeria internetowa:

Na życzenie umieszczę Wasze zdjęcia na stronach internetowych mojego serwera. Zdjęcia mogą być dostępne „na hasło” co zapewni ochronę prywatności, a jakość plików pozwoli na wykonanie odbitek w dowolnym laboratorium w uzgodnionym formacie. W ten sposób łatwo podzielicie się zdjęciami ze znajomymi lub rodziną za granicą…

  • Skład albumu lub fotoksiążki:

Zapewniam możliwość wykonania profesjonalnie przygotowanego albumu zgodnie z zasadami składu stosowanymi w książkach i prasie.

  • Terminowość:

Podejmując się zlecenia zawsze poinformuję Cię o realnym terminie otrzymania efektów pracy. Jeżeli będzie taka potrzeba, część zdjęć otrzymasz niezwłocznie (do 48h) aby cieszyć się nimi kiedy emocje są jeszcze gorące. Całą pracę staram się zakończyć jak najszybciej – zwykle do 7 dni (w przypadku złożonej postprodukcji czy składu albumu do 14 dni).

Fotografując, stawiam na naturalność i realność uchwyconych momentów rzeczywistości.

W fotografii ślubnej dążę do osiągnięcia romantycznego i subtelnego stylu. Nie lubię sztucznie aranżowanych scen, choć na życzenie klienta jestem otwarty na realizacje tego typu. Retusz zdjęć jest delikatny.

Skontaktuj się aby otrzymać interesującą Cię ofertę dostosowana indywidualnie do twoich potrzeb.

e-mail: sebastian.bialy@gmail.com 
tel.: 504 072 962